TESLİMAT
 
Sitemizden  vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
(Ön Sipariş olarak satın aldığınız ürünler en geç 21 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.)

 

DEĞİŞİM

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde DEĞİŞİM sağlayabilirsiniz.
Değişim işlemini gerçekleştirebilmek için, faturanızın arkasındaki değişim nedenini işaretleyerek  Ahievran mah. 225. Cadde no: 92 Sincan sanayi Vivens Sincan / ANKARA adresine YURTİÇİ ANLAŞMA KODU ( 778270544)  ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Değişimden sonra gelen ürünün kargo ücreti alıcıya aittir.

Yurtiçi Kargo firmaları dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla değişim sağlayabilirsiniz
 

İade kabul edilmemektedir.

 

İadelerde Kargo Ücreti Müşteriye Aittir.